bahco_be200cab55f1
BAHCO BE200CAB55F1 lenskabel voor videoscopen, 5,5 mm x 1 mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Lenskabels voor endoscopen
Kenmerken:
  • Geschikt voor BE200 en BE210
  • Kabel met diameter van 25 mm tot 14 mm
  • Kabellengte van 10 m tot 3 m
  • Gemaakt van diverse materialen: semibuigzaam (a), flexibel (b), loodgietersveerkabel (c)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 5,5 mm
  • Lengte kabel: 1 m
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150165407
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE200CAB55F1
Diameter
5,5 mm
Lengte kabel
1 m
Gewicht kg
1.27 kg
Lengte m
1 m
A=semi-rigide, b=flexibel, c=veerkabel voor leidingen
b
Diameter mm
5.5 mm